Author: s***a
Date:
Review: Amazing wig! The most important thing is not too small for the head, great length and amazing color🥰
Color: Purple
Price: 134kr
Original Price: 179kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25081193549590702 |
Author: s***a
Date:
Review: Amazing wig! The most important thing is not too small for the head, great length and amazing color🥰
Color: Purple
Author: t***s
Date:
Review: lovey but very hot
Color: Purple
Author: e***0
Date:
Review: gooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgooodgoood
Color: Purple
Author: d***7
Date:
Review: Beautiful wig, I love the colour, I recieved many compliments
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.